Pomysł na niebanalną kuchnię – Odkryj możliwości, jakie daje produkcja mebli kuchennych na wymiar!

Jaki wybrać styl do Twojej nowej kuchni? Chcesz, żeby Twoja kuchnia była wyjątkowa, ale nie wiesz jeszcze jak? Zanim rozpoczniesz projektowanie kuchni, zastanów się, w jakiej przestrzeni będziesz czuć się najlepiej i jaki design najbardziej do ciebie pasuje! Zapoznaj się z gotowymi realizacjami i odnajdź to, co do ciebie przemawia, a producent mebli kuchennych pomoże Ci w realizacji kuchni twoich marzeń. Odnajdź i wybierz swój styl:

 

Tradycjonalna – nie znaczy stara

kuchnia w stylu tradycyjnym dębowe szafki

Podoba Ci się tradycyjny, domowy wystrój kuchni, ale chcesz jednocześnie korzystać z nowoczesnych rozwiązań kuchennych? Bez obaw, kuchnia urządzona w stylu tradycyjnym nie musi zostać wyposażona w stare kuchenki na gaz, lub obrastające lodem lodówki. Producent mebli kuchennych może połączyć nowoczesne urządzenia i wyposażenie kuchenne i „odziać” je w tradycyjne szaty, tak by stworzyć klasyczny i tradycyjny styl, bez gryzących się z nim wizualnie nowoczesnych elementów. Podobają Ci się dębowe szafki, ale nie chcesz skrzypiących starych zawiasów i niedomykających się szuflad? Żaden problem. Pod warunkiem, że projektowanie takiej kuchni zostawisz profesjonalistom.

 

Minimalistyczna – nie znaczy pusta

_MGL8463_wm meble na wymiar warszawa

Lubisz przede wszystkim spokój, przestrzeń, a blaty kuchenne zastawione piętrzącymi się urządzeniami i wyposażeniem kuchennym odbierają Ci chęć, do przebywania w kuchni? Kuchnia w stylu minimalistycznym może okazać się rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. Minimalizm w wystroju wnętrz polega na projektowaniu uporządkowanych przestrzeni, prostych kształtów i porządku z oszczędnym zastosowaniem elementów dekoracyjnych. Minimalizm to kontrast do chaosu, bałaganu i braku miejsca. Meble tworzone na wymiar do kuchni umożliwiają większe przestrzenie wewnątrz szafek (w porównaniu do gotowych mebli, jakie można zakupić w salonach meblowych). Większa przestrzeń w szafkach oznacza mniej rzeczy „na wierzchu” w kuchni.

 

Nowoczesna – nie znaczy udziwniona

kuchnie na wymiar wysepka, czarno biała

Daleko ci do kuchni twojej babci, drewnianego chlebaka i serwetek? Nowoczesne meble kuchenne i rozwiązania znacznie bardziej podobają Ci się od tych sprzed lat? Nowoczesny styl ma wiele różnych odmian, ale charakteryzują go przede wszystkim proste linie, oszczędne detale, neutralne kolory i pomysłowe kombinacje różnych rodzajów materiałów. Bez względu na to, czy chodzi o lodówkę z dotykowym wyświetlaczem i szafki podświetlane LED-owo, czy rzucający się w oko designerski drewniany blat – nowoczesny styl zawsze jest świeży i interesujący.

 

Skandynawski – nie znaczy tani

_MGL8473

W czasach, w których przestrzenie domowe zdominowały meble do samodzielnego montażu z dobrze znanej sieci sklepów meblowych, styl Skandynawski nieraz zostaje przypisany przestrzeniom, które w rzeczywistości go nie oddają. Często określany jako chłodny, ale przytulny i gościnny, styl ten charakteryzuje się jasnymi, stonowanymi barwami, zastosowaniem drewna w naturalnych kolorach oraz miękkim, ale znacznym oświetleniem. Meble na zamówienie w tym stylu, mają proste kształty i kolory i często nawiązują do natury. Połączenie funkcjonalności i estetyki stylu skandynawskiego powodują, że pozostaje on jednym z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych stylów wystroju wnętrz w Polsce.

Kuchnia w Twoim stylu

Po zapoznaniu się z możliwościami wyboru stylu, jakie daje projektowanie kuchni i produkcja mebli kuchennych na zamówienie, wybierz swój styl, który będzie najlepiej pasować do Twoich potrzeb. Zachęcamy Cię do zapoznania się ze wszystkimi dotychczasowymi realizacjami zamieszczonymi na naszej stronie. W końcu najlepszym stylem do Twojej kuchni będzie zawsze Twój własny styl.

Data modyfikacji: Kwiecień 18, 2016

About Redaktor

You May Also Like

ABC Kuchnie © 2015

”gansa.pl

Top