Ze wszystkich pomieszczeń, jakie odnajdziemy w domu, najtrudniejszym z nich do wykończenia jest bez wątpienia kuchnia. Dzieje się tak, dlatego że kuchnia łączy w sobie cechy pomieszczenia o niezwykle dużej funkcjonalności z pomieszczeniem użytkowym i socjalnym, w którym spożywa się posiłki i spędza się czas. Kuchnia stała się pokojem otwartym na dom, a często nawet będącym jego centralnym punktem.
Projektowanie kuchni wiąże się z koniecznością sprawnego rozplanowania całego wyposażenia kuchennego, które się w nim znajdzie. Lodówka, zlewozmywak, kuchenka i inne niezbędne kuchenne wyposażenie obejmuje czasem nawet 150 kilogramów wyposażenia, które musi w dodatku zostać porozmieszczane w sposób wygodny — i jakby tego było mało — estetyczny. Od prawidłowego dopasowania wszystkich tych elementów do dostępnej przestrzeni kuchennej zależy jej końcowy wygląd i funkcjonalność.

 

Projektowanie kuchni posiada prostą, ale bardzo istotną zasadę: kuchenne meble powinny być tworzone z myślą o przestrzeni, a nie przestrzeń dopasowywana do gotowych mebli kuchennych. Wypełnienie indywidualnej przestrzeni kuchennej zestawem gotowych mebli jest nieefektywne. Urządzając kuchnie w ten sposób, należy się przygotować na olbrzymie kompromisy, które będą oznaczać mniejszą funkcjonalność, ciaśniejszą kuchnię lub gorszy jej wygląd. Na szczęście nie trzeba na takie kompromisy się decydować – taki właśnie komfort zapewnia produkcja mebli kuchennych na wymiar.

Projektowanie Kuchni

Dobry projekt kuchenny przedstawiony w formie czytelnej wizualizacji umożliwia naszym klientom zobaczenie swojej kuchni jeszcze przed rozpoczęciem jej budowy. Umożliwi ona ujawnienie wszystkich ewentualnych problemów, jakie mogą być związane z nietypowym wymiarem dostępnej przestrzeni kuchennej oraz zadecydować czy dobrane elementy pasują do siebie stylem i kolorem. Projekt umożliwia przystąpienie do produkcji mebli kuchennych, dopiero gdy końcowa wizja kuchni została już dopracowana.

Produkcja mebli kuchennych

Dzięki produkcji mebli w naszej stolarni znikają problemy z poszukiwaniem mebli kuchennych, które dopasowałyby się idealnie do projektu. Jednocześnie pozostawia to pełną swobodę doboru koloru i materiału wykonania poszczególnych elementów mebli kuchennych – jak również stylu, w jakim całokształt kuchni ma być zrealizowany. Nasze realizacje obejmują kuchnie w stylu minimalistycznym, jak również tradycyjnym, skandynawskim etc.

Nasze meble na wymiar do kuchni wyposażone są również w nowoczesne systemy i patenty umożliwiające większą swobodę działania i wykonywania codziennych kuchennych obowiązków. Więcej o nowoczesnych rozwiązaniach kuchennych dowiedzą się państwo Tutaj.

W ABCKuchnie posiadamy naszą własną nowoczesną stolarnię, dzięki której wykonaliśmy wiele wyszukanych projektów kuchennych w każdym możliwym stylu. Możemy wykonać meble pod dowolny projekt lub zaprojektować je od podstaw zarówno do niewielkich aneksów kuchennych po duże kuchnie w domu jednorodzinnym. Jako producent mebli kuchennych w swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, dzięki którym tworzymy ekskluzywne meble na wymiar dla Naszych Klientów.

Data modyfikacji: Grudzień 9, 2016

About Redaktor

You May Also Like

ABC Kuchnie © 2015

”gansa.pl

Top