Wykonując meble na wymiar, uzyskujesz wiele różnych korzyści, dzięki którym uprościsz i umilisz sobie każdy spędzony w kuchni czas. Oto kilka powodów, dla których powinieneś poświęcić kuchennym szafkom więcej uwagi podczas urządzania nowej przestrzeni kuchennej.

Meble na zamówienie – wysoka zabudowa szafek kuchennych – Apartamenty Chopina, Wyszków

Co tracisz, decydując się na gotowe szafki?
Przestrzeń kuchenna wszystkich domów i mieszkań niezwykle się od siebie różni, zarówno metrażem, rozkładem okien, ułożeniem, proporcjami itd. Jednak bez względu na to, czy mówimy o małej, czy wielkiej przestrzeni kuchennej, 1 cm za mało lub za dużo w miejscu, w którym planujemy wstawić szafkę, może stanowić problem dla poprawnej aranżacji mebli. Zdobycie pełnego zestawu gotowych mebli kuchennych, idealnie pasujących wymiarami akurat do naszej kuchni graniczy z cudem. Na odszukanie mebli, które dodatkowo pasują do siebie estetycznie — nie ma już co liczyć. Zwykle taki sposób aranżacji kuchni kończy się kompromisami, których kosztem jest komfort, funkcjonalność albo wygląd. Czasem jakaś szafka wystaje za bardzo w przód, czasem kolory ścian, podłogi i mebli po prostu do siebie nie pasują, innym razem pomiędzy szafkami a ścianą powstaje kilkucentymetrowy odstęp – zbyt mały, by jakoś go spożytkować i trudny w utrzymywaniu go w czystości.

Na Wymiar — oznacza po prostu Dopasowane.
Meble robione na wymiar są stworzone dla Twojej przestrzeni kuchennej, dlatego wypełniają w 100% dostępną powierzchnię i tworzą funkcjonalną i estetyczną całość. Poprawne wypełnienie przestrzeni oznacza, że jest ona spożytkowana wewnątrz szafek, co da Ci więcej miejsca na pomieszczenie kuchennego wyposażenia. Meble na wymiar spisują się w każdej przestrzeni, ale w przypadku kuchni o nietypowych wymiarach – są praktycznie koniecznością.

jakie szafki dać na rogach kuchni łatwy dostęp

Wybór i pewność materiałów
Decydując się na wybór szafek kuchennych na zamówienie, masz możliwość wyboru materiału, z jakiego zostaną one wykonane. Jeżeli zależy Ci na konkretnym rodzaju drewna bądź kolorze, możesz to ustalić z producentem mebli kuchennych. Kształt, materiał, sposób otwierania szafek, wybór frontów, kolor i rozmiar – wszystkie dobierane są do Twoich potrzeb i projektu kuchni.

Liczy się wnętrze
Projektowanie kuchni, umożliwia nie tylko sprawną i funkcjonalną zabudowę przestrzeni. Umożliwia Ci również wybór stylu, który najbardziej pasuje do Ciebie i Twojej kuchni. Podobają Ci się nowoczesne kuchnie? Tradycyjne z wykorzystaniem drewna i kamiennych blatów? A może kuchnia w stylu minimalistycznym? Cokolwiek najbardziej do ciebie przemawia – możesz to uzyskać dzięki współpracy z producentem mebli kuchennych.

Szafki kuchenne są koniecznością w każdej kuchni. Ich zadaniem jest pomieszczenie niezliczonej ilości kuchennego wyposażenia, począwszy od sztućców i przypraw, na robotach kuchennych i wielkich garnkach kończąc. Muszą być odporne, nie zacinać się i przy częstym otwieraniu i zamykaniu, oraz zostać zaaranżowane tak, by zapewniać łatwy dostęp do przetrzymywanych w nich przedmiotów. Korzystając z profesjonalnej pomocy producenta mebli kuchennych – szafki kuchenne zostaną twoimi sojusznikami w kuchni, ułatwiając i umilając każdą spędzoną tam chwilę.

Data modyfikacji: Wrzesień 7, 2016

About Redaktor

You May Also Like

ABC Kuchnie © 2015

”gansa.pl

Top